Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku
Klauzula informacyjna RODO

logotypy unijne - fundusz rolny

Nakło nad Notecią, 19.06.2020 r.

 

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza realizatorów projektów o powierzenie grantów, którzy zawarli Umowy w ramach konkursów nr 4/2019/EFS oraz nr 5/2019/EFS, do udziału w szkoleniu na temat zasad rozliczania pomocy oraz wypełniania wniosku o płatność (o rozliczenie grantu) wraz załącznikami.

W programie szkolenia m.in. garść informacji o efektywności społecznej oraz efektywności zatrudnieniowej w ramach projektów, o dokumentach potwierdzających przeprowadzenie działań projektowych, a także wskazówki dot. prawidłowej realizacji projektu oraz sporządzania kwartalnych wniosków sprawozdawczych.

Termin szkolenia: 29.06.2020 r. (poniedziałek), godz. 15.30
Miejsce szkolenia: sala Nakielskiego Ośrodka Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego w Nakle nad Notecią (ul. Mickiewicza 3, Nakło nad Notecią)

 

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonać pod nr tel. 607 822 019 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 26.06.2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona (max. 10 osób). O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

W przypadku wystąpienia szczególnych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem szkolenia w celu odpowiedniego przygotowania miejsca szkolenia.

 

logotypy unijne - fundusz społeczny

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone.