Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PARTNERSTWO
DLA KRAJNY I PAŁUK

Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność
na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2016-2023

ul. Powstańców Wielkopolskich 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 524 64 34
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl

Biuro LGD czynne
od poniedziałku do piątku
Klauzula informacyjna RODO

Nakło nad Notecią, 07.05.2019 r.

 

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza instytucje i organizacje (stowarzyszenia, fundacje) działające na rzecz osób z grup defaworyzowanych, tj. m.in. osób bezrobotnych, osób z niepełnosprawnością, rodzin korzystających z pomocy społecznej, nieletnich przebywających w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, osób niesamodzielnych, w tym seniorów 65+ do udziału w „Śniadaniu z Partnerstwem”, czyli spotkaniu roboczym, którego celem jest tworzenie płaszczyzny współpracy podmiotów zajmujących się beneficjentami z obszaru wykluczenia społecznego.

 

Spotkanie odbędzie się 17. maja 2019 r. (piątek) w restauracji „Stary Spichlerz” w Nakle nad Notecią (ul. Powstańców Wielkopolskich 6). Początek o godz. 09.00.

 

W trakcie spotkania poruszone zostaną główne zagadnienia związane z planowanymi do realizacji projektami na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym wynikającymi z Gminnych/Lokalnych Programów Rewitalizacji.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, uczestnictwo w „Śniadaniu z Partnerstwem” należy zgłosić do 16.05.2019 r. pod nr tel.: 607 822 019 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

-

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Copyright © 2016-2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone.